Cognizant Lietuva

ATEITIS
TAVĘS LAUKIA

Laisvos Darbo Vietos

Darbas įmonėje Cognizant

Lietuva

DARBAS YRA KUR KAS DAUGIAU NEI PAREIGŲ APRAŠYMAS

Kultūra, atmosfera ir įmonės ambicijos yra ne ką mažiau svarbūs veiksniai renkantis darbdavį. Įmonė „Cognizant“ yra versli, ambicinga, be to, ieško darbuotojų nuolatinei plėtrai Lietuvoje.

JEI NUSPRĘSI DIRBTI ĮMONĖJE „COGNIZANT“

Dirbsi tarptautinėje, verslioje ir ambicingoje aplinkoje, o čia didelė reikšmė tenka dalijimuisi žiniomis. Tapęs mūsų darbuotoju, įgysi galimybę tobulėti, naudodamasis plačiomis bendrovės „Cognizant“ siūlomomis mokymosi ir ugdymo programomis.

SU DAUGIAU NEI 260 TŪKSTANČIŲ DARBUOTOJŲ

„Cognizant“ yra didelė pasaulinė įmonė. Jau dešimt metų ji yra tarp sparčiausiai pasaulyje augančių verslo įmonių ir IT paslaugų teikėjų. Įmonė itin didelė yra JAV ir Indijoje. Jei prisijungsi prie mūsų Lietuvoje, tai padėsi mums augti ir reikšmingai prisidėsi prie mūsų sėkmės.

Sužinok

KUO UŽSIIMAME

Digital Business Logo

Mūsų veikla – perkurti verslo modelius, modernizuoti produktus ir gerinti klientų patirtis skatinant plėtrą.

SUŽINOK DAUGIAU
Digital Operations Logo

Iš naujo sukurti ir valdyti būtinuosius kliento verslo procesus taikant naujus darbo metodus.

SUŽINOK DAUGIAU
Digital Systems Logo

Supaprastinti, modernizuoti ir apsaugoti IT infrastruktūrą ir taikomąsias programas, sudarančias kliento verslo pagrindą.

SUŽINOK DAUGIAU

Darbo pasiūlymai

VISOS LAISVOS DARBO VIETOS

KĄ SIŪLOME?

Be patrauklaus darbo užmokesčio ir puikių papildomų naudų „Cognizant“ siūlo iššūkių kupiną darbo aplinką.

Aplinkoje, kurioje laisvai ir iniciatyviai gali įgyvendinti savo idėjas ir prisidėti nuolat tobulinant „Cognizant“ - verslus savarankiškas mąstymas ir iniciatyvus požiūris yra svarbūs tavo sėkmės veiksniai.

Ar mums pavyko sužadinti tavo ambicijas ir norą prisidėti prie „Cognizant“ sėkmės Lietuvoje? Jei taip, kviečiame pasidairyti, ką galime pasiūlyti savo darbuotojams.

  • Galimybę dirbti įmonėje, daugelį metų pirmaujančioje tarp sparčiausiai pasaulyje augančių technologijų įmonių
  • Galimybę dirbti su naujausiais pirmaujančių tarptautinių įmonių projektais
  • Daugiakultūrę darbo aplinką su atvira mąstysena, kur kolegos nuolat tarpusavyje dalijasi žiniomis
  • Neribotą prieigą prie „Cognizant“ akademijos, siūlančios šimtus mokymo modulių ir ugdymosi galimybių
  • Atsižvelgiant į pareigas, galimybę išmokti vieną iš skandinavų kalbų
  • Iššūkių kupiną įspūdingą darbo aplinką
  • Nuolatines tobulėjimo ir karjeros galimybės
  • Ergonomiškas darbo sąlygas
  • Įvairias socialines veiklas ir daugybę kitų galimybių

Mūsų kolegos

SĖKMĖS ISTORIJOS

Ieva Milašauskaitė
Hover icon

Ieva Milašauskaitė

Vyresnioji kreditų konsultantė

Ieva Milašauskaitė

Ieva Milašauskaitė

Vyresnioji kreditų konsultantė

Kuo konkrečiai užsiimi?
Dirbu komandoje, kuri užsiima paskolomis. Mūsų tikslas – patikrinti, ar kliento pateikta informacija atitinka bankų politiką ir procedūras, ir užtikrinti, kad iš vienos bankinės sistemos į kitą būtų perduodama kokybiška informacija. Mūsų tikslas yra nusiųsti galutiniam klientui tinkamus paskolos dokumentus. Mums tenka daug bendradarbiauti su savo klientu ir kolegomis Indijoje, beje, jiems tenka dalis šios užduoties. Greta kasdienių savo užduočių, pasinaudodama asmeniniais įgūdžiais, dar dirbu su kitu projektu ir ruošiu įvadinius planus naujiems darbuotojams.

Kas tau patinka dirbant įmonėje „Cognizant“?
Džiaugiuosi turėdama galimybę ne tik atlikti kasdienes užduotis, bet ir dalyvauti įvairiose iniciatyvose. Žaviuosi plačiomis darbuotojams atsiveriančiomis galimybėmis. Man įdomu bendrauti ir bendradarbiauti su žmonėmis įvairiuose lygmenyse: nuo artimiausių kolegų iki aukščiausių vadovų, pardavimo vadovų ir kitų įmonės darbuotojų. Nepaprastai smagu žinoti, kad nedidelė dalelė gali turėti tokią įtaką didžiulei įmonei. Norint siekti karjeros tiesiog reikia atsidavimo ir aistros. Man svarbu, kad įmonė „Cognizant“ (skirdama laiko ir išteklių) skatina kiekvieno žmogaus tobulėjimą, suteikdama daugybę mokymosi galimybių. Be to, jaučiasi, kad įmonė rūpinasi savo didžiausiu turtu – darbuotojais.

Mano diena
Per dieną turiu padaryti įvairiausių darbų, nes dalyvauju ne viename projekte. Man tenka sparčiai pereiti nuo vienos užduoties prie kitos arba kelias jas atlikti vienu metu. Kartais diena būna labai intensyvi, ypač kai tenka dalyvauti susirinkimuose, rengti pristatymus ir prisidėti prie komandos tikslų. Kad ir ką darytume, glaudžiai bendradarbiaujame. Bendrauju su kolegomis, sėdėdama greta aptarinėju ir sprendžiu kasdien iškylančias problemas. Kartais formuluoju užduotis ir kuriu planus komitetams, kuriems priklausau. Tada turiu šiuos planus aptarti su žmonėmis – tiek su kolegomis dirbančiais Lietuvoje, tiek dirbančiais kitose šalyse.

Ką rekomenduotum tiems, kurie svarsto karjeros galimybes "Cognizant" įmonėje?
Rekomenduoju žmonėms pasinaudoti galimybėmis, kurias atveria tokia bendrovė kaip ši. Kaip tai padaryti? Būkite atidūs ir trokškite naujų iššūkių. Pasinaudokite galimybėmis, būdami aktyvūs ir imdamiesi iniciatyvos. Būkite pasiruošę sukurti naujų iššūkių tiek sau, tiek kitiems! Įmonėje „Cognizant“ turėsite galimybę lavinti tiek profesinius, tiek asmeninius įgūdžius, susitikti su žmonėmis, kurie gali jums padėti pasiekti sudėtingų tikslų.

Ką pažįsti?

Paspausk šią nuorodą ir sužinok, kas jau dirba "Cognizant". Jei turi klausimų apie darbą „Cognizant“ arba pastebėjai įdomų darbo pasiūlymą, apie kurį norėtum sužinoti daugiau, nedvejok ir kreipkis į vieną iš „Cognizant“ darbuotojų. Jei dar nesi prisijungęs prie mūsų LinkedIn, padaryk tai nedelsdamas.

KĄ PAŽĮSTI?

Mūsų atrankų specialistai

PAKLAUSK MŪSŲ!

Team

Arūnė Ališauskaitė

Recruiter

Team

Rasa Bartkė

Team Manager

Team

Marija Miselyte

Recruiter